VVD Limburg draagt Joost van den Akker voor als nieuwe gedeputeerde

Vanwege het aangekondigd vertrek van Twan Beurskens is de Limburgse VVD-fractie op zoek gegaan naar een nieuwe gedeputeerde Economie en Kennisinfrastructuur.

Er bleek ruime belangstelling voor deze functie. Na een zorgvuldige afweging heeft de VVD-fractie unaniem besloten om Joost van den Akker voor te dragen als nieuwe gedeputeerde. Deze kandidaatstelling zal in de Provinciale Statenvergadering van 19 april 2018 plaatsvinden.

Joost van den Akker is sinds 2011 lid van Provinciale Staten, waarvan sinds 2012 als fractievoorzitter van de VVD.

De VVD-fractie is verheugd met de kandidatuur van Joost van den Akker en heeft alle vertrouwen in de wijze waarop hij zijn taak gaat vervullen en zo een brug te slaan naar een nieuwe politieke generatie.

Joost van den Akker is bijzonder vereerd met de voordracht namens de VVD: “Ik kijk er erg naar uit om als dagelijks bestuurder de belangen van de provincie te dienen en Limburg zo qua economie en kennis verder vooruit te helpen. Ik zie de benoemingsprocedure met vertrouwen tegemoet en zie uit naar een vruchtbare samenwerking met Provinciale Staten.”

Scroll naar boven