Motorrijtuigenbelasting gaat omlaag

De provinciale opcenten op de motorrijtuigenbelasting gaan voor 2014 en 2015 met 10 euro omlaag.

In november 2013 diende de VVD’er Joost van den Akker een amendement over in tijdens de algemene beschouwingen in het Limburgs Parlement dat met 39-3 stemmen werd aangenomen.

De verlaging van de belasting is een gevolg van een maatregel van de regering. Die schaft de korting op de motorrijtuigenbelasting voor gebruikers van milieuvriendelijke auto’s af. Dat levert extra geld op: zo’n 10 euro per automobilist per jaar in 2014 en 2015. De provincie profiteert daarvan. De ANWB roept de andere provincies op om het Limburgse voorbeeld te volgen en stuurde daarom alle Statenleden in Nederland een brief.

Klik hier voor de berichtgeving op L1.
Klik hier voor de berichtgeving van BNR Nieuwsradio en Nu.nl.

Scroll naar boven