Actiecomité A2 blij met 30 miljoen provincies

Maandag 23 november bood VVD-Statenlid Anton Kirkels als petitionaris ruim 10.000 handtekeningen aan in de Tweede Kamer voor verbreding van de A2 tussen Weert en Eindhoven. Met een bus vol sympathisanten, waaronder Statenlid Erik Koppe, waren zij ’s ochtends vroeg door het drukke verkeer naar Den Haag afgereisd.

Bij het debat in de vaste Kamercommissie voor Infrastructuur, voorgezeten door Mark Harbers, was veel steun voor de petitie. Verkeersminister Melanie Schultz van Haegen zegde toe spoedig het onderzoek hiertoe uit te gaan voeren.

Begin november bij het zgn. MIRT-overleg was al een bidbook aan de minister aangeboden van de provincies Limburg en Noord-Brabant en de regio Eindhoven. Hierbij is ook  €208 miljoen voor de verbreding van de A67 tussen Venlo en Eindhoven en verlenging van de op- en afritten bij knooppunt Zaarderheiken beschikbaar gesteld.

Zie hieronder de berichtgeving in diverse media:

1Limburg: Actiecomité A2 blij met 30 miljoen van provincies.  Reactie Anton Kirkels op L1NWS:

De Limburger:
Ruit naar A2
Kirkels sleutelgat

Scroll naar boven