VVD: Studenten aan Limburg binden

De Limburgse VVD-fractie pleit ervoor dat studenten die nieuwe UM-opleidingen volgen op de Chemelot Campus en Maastricht Health Campus hun opleiding afronden via een speciale ‘Limburg Traineeship’ van 1 jaar. “Op deze manier committeren we het Chemelot Campus Consortium, bedrijven en studenten bij het begin van hun opleiding ertoe ook bij afronding van hun studie hun eerste werkervaring in Zuid-Limburg op te doen en hun opgedane kennis in deze Euregio nuttig te gelde te maken,” aldus VVD-Statenlid Joost van den Akker. De VVD heeft afgelopen week kenbaar gemaakt als inspreker bij de vergadering van de Maastrichtse Universiteitsraad en voorgesteld tijdens de Statencommissievergadering Economie & Bestuur.

Lees verder:
Dagblad de Limburger - Limburgs Dagblad l1

Scroll naar boven