VVD stelt vragen na brandbrief machinisten Arriva

Sinds geruime tijd zijn er veel klachten over de dienstverlening van Arriva. Reizigers hebben al eerder geklaagd over overvolle treinen, slechte planning en smerige toiletten. Gisteren gaven zelfs de machinisten aan ‘zich te schamen voor hun werkgever’ die niets met klachten van reizigers doet en de machinisten vrezen dat zelfs de veiligheid op het spoor in het geding komt.

Daarom wil de VVD van het College weten hoe lang men al op de hoogte is van de klachten, wat de Provincie in het verleden gedaan heeft om de klachten op te lossen  en wat de Provincie nu gaat doen aangezien de klachten nog steeds bestaan en ook de machinisten zich zorgen maken.

De VVD vindt een goede en veilige mobiliteit van essentieel belang. Prettig treinverkeer maakt daar zeker deel van uit. Vandaar onze zorg en deze vragen.

 Foto: Rob Dammers 

Scroll naar boven