Ontwikkelingen verbreding A2

De discussie rondom de verbreding van de A2 Weert-Eindhoven gaan een volgende fase in. Wat aanvankelijk begon als een initiatief van de liberalen in de regio is inmiddels uitgegroeid tot een brede maatschappelijke coalitie bestaande uit publieke en private partijen in Limburg en Noord-Brabant.
Statenlid Koppe is zeer verheugd dat na jaren nu wellicht eindelijk een oplossing komt voor de A2 tussen Weert en Noord-Brabant, ‘Al midden jaren negentig gingen er in de regio stemmen op om met de A2 verbreding aan de slag te gaan. Het is mooi om te zien dat nu, 20 jaar later, de wil om de A2 te verbreden is uitgegroeid tot een brede maatschappelijke coalitie zodat er nu ook serieus vanuit het Ministerie naar gekeken wordt. Een verbreding komt niet alleen de regio Weert maar ook de bereikbaarheid van heel Limburg ten goede. Het zal wellicht nog een paar jaar duren maar het begin is gemaakt.’
Scroll naar boven