Logo 150 jaar Limburg bekend

Op 11 mei 2017 is het precies 150 jaar dat Limburg als elfde provincie werd toegevoegd aan Nederland.

Om dit te vieren had Fractievoorzitter Joost van den Akker op 17 juni 2016 een motie ingediend. De provincie is hiermee aan het werk gegaan en heeft hiervoor de studenten visuele communicatie gevraagd een beeldmerk te ontwerpen. Na een voorselectie zijn er 3 overgebleven waaruit gestemd kon worden. Na 2038 stemmen bleek met 52% van de stemmen het ontwerp van Aline van Thoor het populairst te zijn. Het logo zal bij activiteiten rond de viering van 150 jaar Limburg herkenbaar aanwezig zijn. Iedere vereniging of gezelschap die een activiteit rond 150 jaar Limburg organiseert mag het logo voeren.

Namens VVD Limburg willen ook wij Aline van Thoor bedanken voor haar prachtig ontwerp.

Scroll naar boven