VVD wil actie tegen windmolens

8 juli 2016,

De VVD in het Limburgs Parlement heeft op vrijdag 8 juli vragen over de recente ontwikkelingen met betrekking tot de bouw van windmolens langs de Limburgse grens. De VVD fractie vraagt zich verder af in hoeverre Gedeputeerde Staten betrokken is bij de besluitvorming betreffende de windmolenparken in de Duitse en Belgische grensgemeenten en in hoeverre de Limburgse grensgemeenten hierbij worden betrokken.

Daarnaast blijkt uit recente berichtgeving dat het bouwen van windparken op zee veel meer energie oplevert dan gedacht en tegelijkertijd goedkoper is dan oorspronkelijk geraamd. De VVD fractie vraagt zich dan ook af of het geen mogelijkheid is om met de 33 Limburgse windmolens mee te liften op de plannen van het Rijk en op deze wijze te voldoen aan de verplichting met betrekking tot windenergie.

 

Klik hier voor de schriftelijke vragen
Klik hier voor het persbericht

Scroll naar boven