Voor Limburg op de bres in Brussel

Joost van den Akker, kandidaat nr. 7 Europees Parlement.

Ik sta voor een Europa dat niet alleen voor Limburg handelt om grenzen te slechten, maar ook een Europa dat handhaaft om grenzen te stellen en financieel de hand op de knip houdt.

Vrijhandel om grenzen te slechten:

  • Eén laag beltarief in heel Europa.
  • Voor behoud van Maastricht-Aachen Airport.
  • Geen discriminerend tolvignet voor Nederlandse auto’s in België of Duitsland.
  • Snelle treinverbindingen naar Aken, Luik, Düsseldorf en Antwerpen.

Handhaven om grenzen te stellen:

  • Halt aan het drugstoerisme: grensoverschrijdende criminaliteit aanpakken.
  • Geen lekkende buitengrenzen of misbruik van illegale arbeidsmigranten.
  • Sancties op fraude: landen die er een potje van maken, krijgen geen geld meer.
  • Stop de Straatsburgse geldverspilling: het Europees Parlement vergadert in Brussel.

Het is toch van de gekke dat we in een grensprovincie als Limburg nog altijd niet één beltarief of één OV-chipkaart hebben voor de hele Euregio omdat de nationale telecom- en vervoersaanbieders nog altijd met de ruggen naar elkaar staan, ten koste van de consument? Zulke zaken motiveren mij om als liberaal voor Limburg op de bres in Brussel te staan en de VVD-campagne te ondersteunen. Ik vind het mooi  daar zo als kandidaat een bijdrage aan te leveren.

De VVD heeft behoefte aan een sterke, eensgezinde en deskundige vertegenwoordiging in het Europees Parlement die overtuigend de liberale visie op vrijhandel, vrijheid en veiligheid uitdraagt en uitvoert. Ik ben in 2002 lid geworden omdat de VVD zoveel mogelijk vrijheid en verantwoordelijkheid voor het individu belichaamt en uitdraagt. Zo sta ik zelf ook in he leven. Niet alleen liberaal handelen door de mensen zelf, maar ook door de manier waarop wij het openbare leven organiseren en de rol die de overheid daarbij speelt. Dat is mijn drijfveer om als liberaal op de bres in Brussel te staan.

Scroll naar boven