Uitstel verbreding A2 onbestaanbaar

De VVD Statenfractie Limburg vindt het onbestaanbaar dat volgens de provinciebesturen van Limburg en Noord-Brabant de verbreding van de A2 Weert-Eindhoven niet aan de orde is. Dit ondanks dat er dagelijks duizenden mensen in de file staan. Volgens de VVD is dit te gek voor woorden. Daarom vragen de Statenleden Anton Kirkels en Joost van den Akker het Limburgse provinciebestuur om opheldering.

‘’Automobilisten vrezen dat ze straks in de berm moeten rijden om op hun bestemming ter komen’’, aldus Anton Kirkels.

Uit onderzoek van de BOVAG blijkt dat er een recordaantal van 8,1 miljoen auto’s op de Nederlandse wegen rijden en dat dit aantal de blijft groeien. Deze cijfers hebben uiteraard ook invloed op de drukte op de Limburgse wegen. Sinds jaren wordt de automobilist dagelijks gehinderd door files op de A2 ter hoogte van de provinciegrens. Vanaf Weert/Nederweert betekent dat stop-en-go. De VVD in Limburg dringt er dan ook op aan om de verbreding van de A2 op korte termijn door te zetten.

Voor Art. 38. RvO met betrekking tot de A2 verbreding klik hier.

 

 

Scroll naar boven