Uitbreiding VDL Nedcar goed voor onze provincie!

Als VDL NedCar uitbreidt, dan draagt de Provincie Limburg onder andere 24,8 miljoen euro bij aan de aanpak van het wegennetwerk rondom de fabriek. Dat is veel geld, maar we stemden gisteren vol overtuiging voor dit Statenvoorstel:

• NedCar is een hele grote werkgever voor de regio. Het gaat om onze banen en onze welvaart;

• Door uitbreiding wordt NedCar minder afhankelijk van één opdrachtgever. De VVD werkt voordat het zover is al actief mee aan de planvorming: als NedCar daadwerkelijk een deal sluit met een tweede of derde opdrachtgever, kan de uitbreiding dan relatief snel beginnen; en

• We pakken de wegen aan in een gebied dat qua verkeersintensiteit al onder druk staat. De omgeving blijft daardoor bereikbaar en dat is goed voor de leefbaarheid.

Samen verankeren we de auto-industrie in Limburg!

Statenlid Teun Heldens hield vandaag zijn ‘Maiden Speech’ in het Limburgs Parlement over de gebiedsuitbreiding van VDL Nedcar.

VDL Nedcar is een belangrijke werkgever in onze provincie, in zijn bijdrage legt Teun uit waarom de uitbreiding zo belangrijk is!

Lees meer op 1Limburg

Foto: VDL Nedcar

Scroll naar boven