Actie aan de A2 bij Weert

Knipperende matrixborden en rode achterlichten. File. Het is één van de grootste ergernissen van Limburgse automobilisten die dagelijks op de weg zitten. Een belangrijk knelpunt is de A2 van Weert naar Eindhoven. Daar wordt al jarenlang gepleit voor de verbreding van de autosnelweg. Vanochtend werd er opnieuw actie gevoerd door VVD Statenlid Anton Kirkels.

 

Anton Kirkels

Anton Kirkels

Anton Kirkels (Weert) is vice-fractievoorzitter en Statenlid namens de VVD in Limburg en woordvoerder op de onderwerpen Ruimtelijke ordening, Binnenstedelijke ontwikkeling, Mijnschade, Archeologie, IBA, Volkshuisvesting/Wonen, Rijksinfrastructuur, Provinciale wegen, Verkeersveiligheid, Cultuur en erfgoed, incl. Monumenten, Mediabeleid, monitoring 3 decentralisaties en Demografie.