Heb je een vraag
voor onze fractie?

Stuur een e-mail naar
fractie@vvdlimburg.nl

’Maidenmotie” Jacques Michél Bloi over de Wittemer Allee met ruime meerderheid aangenomen!

3-11-2023
Tijdens de Statenvergadering van 3 november heeft ons Statenlid Jacques Michél Bloi zijn ”maidenmotie” ingediend over de Wittemer Allee.

Voor Jacques Michél Bloi stond het herstel van deze weg buiten kijf. Daar hebben Provinciale Staten van Limburg al eerder een uitspraak over gedaan. Maar de oplopende kosten en risico’s van infrastructuurprojecten in het algemeen dwingen ons om de hele infrastructuurportefeuille van de lle van de Provincie Limburg te herijken. Hier hield hij in zijn maidenspeech dan ook een betoog over. Onderstaand kunt u de motie lezen:

https://limburg.bestuurlijkeinformatie.nl/Reports/Item/9b149410-45c5-4658-8b8c-f8814d63bb0d

Scroll naar boven