Joost van den Akker geeft keynote speech tijdens opening academisch jaar

3 september gaf gedeputeerde Joost Van Den Akker een keynote speech “Maastricht as an Academic Musketeer” tijdens de opening van het academisch jaar van Maastricht University. De gedeputeerde sprak o.a. over de postieve bijdrage van internationalisering aan onze provincie en het gebruik van Engels in het hoger onderwijs. Bekijk de speech hier terug!

Joost van den Akker

Joost van den Akker

Joost van den Akker (Maastricht) is sinds 20 april 2018 gedeputeerde voor de Provincie Limburg. In de huidige coalitie 2015-2019 heeft hij de portefeuille Economie en Kennisinfrastructuur. Naast de campusontwikkelingen op de Chemelot Campus, Maastricht Health Campus, Smart Services Campus en Greenport Campus bevat die onder andere ook acquisitie, het MKB, logistiek, de regionale ontwikkelingsmaatschappij LIOF en het Grondbedrijf.